вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Професійна кавомолка Mahlkonig E65S GBW
Діаметр жорен 65 мм.
Є вбудовані ваги
Матеріал жорен Загартована сталь
Напруга/Частота/Фаза 220-240 В/50 Гц/1
Потужність 440 Вт
Обіг/хв 1400
Місткість бункера 1200 грам
Розміри (ШхВхГ) 195 х 583 х 283 мм
Вага нетто 11,2 кг
Вага в упаковці 12,7 кг.
Інноваційне меню для інтуїтивного керування
Багатофункціональна кнопка управління
Приємний тихий помел
Швидке, плавне та одностороннє регулювання помелу з незалежним механізмом блокування.
Регульований знімний носик для будь-якого портафільтра
Бункер підвищеної міцності
Mahlkonig E65S GbW (Малькеніг) - еспресо-кавомолка з електронним дозуванням та прямим помелом.
Переваги Mahlkonig E65S GBW
Нова модель кавомолки E65S зібрала в собі найкраще з усіх моделей кавомолок Mahlkoenig. Модель представили у 2018 році, одразу ж вона викликала підвищений інтерес до себе з боку бариста, на сьогоднішній день ця кавомолка є однією з найпопулярніших серед професіоналів.
Кавомолка Mahlkoenig E65S має дуже високу швидкість. Продуктивність приблизно 20 г за 3-4 секунди. При цьому кавомолка забезпечує високу точність видачі порцій з мінімальним розкидом порцій за вагою (в середньому близько 0,2-0,3 грама). Помел однорідний, що дозволяє готувати кофес більш солодким, насиченим смаком та щільним тілом. Mahlkoenig приділяють дуже багато уваги зручності при чищенні кавомолки. Чистити її можна швидко не докладаючи великих зусиль
Кавомолка Mahlkoenig дуже зручна у роботі. Налаштування помелу здійснюється через значки на екрані, ви можете налаштувати кілька варіантів помелу попередньо та швидко перемикатися між ними за потребою.
Носик кавомолки знімний, що регулюється по висоті для налаштування ідеальної купчастої видачі під будь-який холдер. На цій кавомолці Mahlkoenig встановлені жорна 65 мм з особливо міцної сталі з ресурсом. Бункер кавомолки відрізняється підвищеною міцністю, оснащений зручною кришкою із можливістю фіксації пакетів.
Надсилання товару протягом 2-3 днів!
Додатково слід зазначити компактність кавомолки - всього 19,5 см завширшки. Кавомолка відмінно впишеться в будь-який інтер'єр завдяки стильному сучасному і лаконічному дизайну.
ВІДПРАВЛЕННЯ НА ПРОТЯГІ 2 РОБОЧИХ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KNBK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний/Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 211 338 ₴







