вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%22 дні
Жіноча сумка з меховим брелоком кулькою невелика сумочка на плечі для дівчат з брелоком (YP)
- В наявності
- Код: 1477(YP)
1 486,35 ₴
1 101 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Женская сумка с меховым брелком шариком небольшая сумочка на плечо для девушек с брелочком(YP)
Жіноча сумка з хутряним брелоком кулькою, невелика сумочка на плече для дівчат з брелочком
Характеристики :
Матеріал: якісна та щільна екошкіра, добре тримає форму;
Довжина: 26 см;
Ширина на основі: 12 см;
Висота: 22 см ;
Висота ручок: 15 см;
Плечовий ремінь - в комплекті, знімний на карабінах (максимальна довжина 120 см - регулюється); h3 Увага! Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою . Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 150 |
| Тип призначення | Жіноча сумка з хутряним брелоком кулькою, невелика сумочка на плече для дівчат із брелочкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 101 ₴









