-26%Сумка замшева клатч на плечі стиль ZARA чорна міні сумочка натуральна замша Зара (YP)
- В наявності
- Код: 1502(YP)
1 486,35 ₴
1 101 ₴
Женская замшевая сумка клатч на плечо стиль ZARA черная мини сумочка натуральная замша Зара(YP)
- Матеріал: натуральна замша (на передній стороні) + високоякісна еко-шкіра (добре тримає форму);
- Закривається на 2 блискавки;
- Усередині 1 основне відділення розділене на 2 відділи центральною перегородкою на блискавці;< /span>
- Фурнітура: метал;
- Плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах;
- Довжина: 22 см; "font-size:16px">Висота: 17 см;
- Ширина на основі: 8,5 см;< /li>
< span class="fa fa-hand-o-right" style="color:#000000; font-size:24px">
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою кожен день, крім неділі Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші
клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на брак.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата ( Оплата при отриманні)
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам та наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Ширина | 85 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Форма | Нестандартна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 175 см |
- Ціна: 1 101 ₴








