-26%Чоловіча сумка для документів велика барсетка на плечі в клітинку стиль Луї Вітон (YP)
- В наявності
- Код: 1443(YP)
1 344,60 ₴
996 ₴
Мужская сумка для документов большая барсетка на плечо в клетку стиль Луи Витон(YP)
- Матеріал: еко-шкіра + канва; < li>Закривається на блискавку;
- Всередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці;
- Фурнітура: метал;
- Плевий ремінь регулюється по довжині; >
- Висота: 24 см;
- Довжина: 30 см;
- Ширина на основі: 9 см;
ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА
Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на брак.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка для документів велика барсетка на плече в карту стиль Луї Вітон |
- Ціна: 996 ₴









