вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Кавомолка Fiorenzato F64e Grigio Scuro 2023 Темно-сіра Оновлена (Фіорензато)
- В наявності
- Код: 18959
48 294 ₴
35 773 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Fiorenzato F64e Grigio Scuro 2023 Нова модель Кавомолка (Фіорензато) Темно-сіра
Діаметр жорен 64 мм.
Тип: прямий помел
Бункер 1,5 кг
Габарити (ШхГхВ), мм: 230x615x270
Потужність, Вт: 350
Напруга В: 220V
Тип жорен плоскі
Швидкість обертів об/хв: 1350-1550
Виробник Італія
Вага-14 кг.
Гарантія 1 рік.
Відмінна італійська кавомолка стане незамінним помічником для будь-якого бариста.
Має функцію автоматичного помелу заданої кількості кави прямо у холдері та електронному управлінні через сенсорний екран.
Кавомолка Фіорензато F 64 E
Кавомолка Fiorenzato F 64 E – це унікальний італійський апарат, який стане чудовим помічником для Вас у процесі приготування кавових напоїв найвищої якості зі свіжої кави.
Кавомолка має функцію автоматичного помелу заданої кількості кави безпосередньо в холдері.
Жорнова в кавомолці Fiorenzato F 64 E
У кавомолці F 64 E встановлені сталеві плоскі жорна з діаметром 64 міліметри, які в парі з електромотором 350 Вт здатні розвивати швидкість до 1550 обертів на хвилину. результат напою.
Рідкокристалічний дисплей кавомолки Fiorenzato F 64 E
Кавомолка має дуже просте та зрозуміле керування завдяки повністю русифікованому меню, яке відображається на яскравому та великому сенсорному дисплеї. з діагностики зносу жорнів.
Електронне регулювання помелу. Незалежне регулювання помелу для одинарної та подвійної порцій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiorenzato |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 1500 г |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Ні |
| Дозатор | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 615 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 773 ₴



