вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Стильний жіночий рюкзак міський сумка трансформер великий та місткий рюкзак-сумка (YP)
- В наявності
- Код: 837(YP)
1 274,40 ₴
944 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Стильный женский городской рюкзак сумка трансформер большой и вместительный рюкзак-сумка(YP)
Стильний жіночий міський рюкзак сумка трансформер великий та місткий рюкзак-сумка
Характеристики:
-
Матеріал: якісна та щільна еко шкіра (Туреччина);
-
Сумка-рюкзак;
-
Висота: 38 см;
-
Ширина: 26 см;
-
Товщина: 12 см;
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого китайського шкірозамінника);
- Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
>< span style="font-size:20px;">Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України. div>< div class="ck-list-horizontal__image-wrapper">Гарантія якостіГарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.Оплата при отриманніВідправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 944 ₴








