вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Домашня кавомолка Baratza Encore (конічна жорна)
Технічні характеристики:
Дозувальна чашка діаметром 54 мм дозволяє легко пересипати зерно безпосередньо в портафільтр.
Жорнова: Ø 40мм, сталеві, конічні, з регулюванням (мікрометра) 250 - 1200
Кількість ступенів регулювання: 40
Швидкість помелу: 0,8 – 1,1 г/с
Швидкість обертання: 550 об/хв
Місткість бункера: 227 г
Місткість контейнера: 142 г
Вага: 3.1 кг
Гарантія: 12 міс
Encore ESP забезпечений оновленим перемикачем увімкнення-вимикання.
Потужний двигун постійного струму з високим моментом, що крутить, легко приводить в рух борфрези. Цей двигун обертається повільно, що забезпечує тиху роботу та дозволяє виконувати тривалі цикли помелу. Схема забезпечена термовимикачем з автоматичним скиданням.
Кавомолка Baratza Encore вважається найкращою кавомолкою початкового рівня на ринку. Тепер вона в оновленому дизайні ідеально підійде для кавового куточка вашої кухні. Розроблена щоб бути максимально простим у використанні, Baratza Encore пропонує легкий доступ для очищення жорен, і прості режими включення помелу – за допомогою кнопки, яка дозволяє повністю контролювати кількість меленої кави, або за допомогою перемикача постійного включення.
Для регулювання помелу Baratza Encore пропонує 40 рівнів помелу кави, ось дійсно тонкого помелу для еспресо до грубого помелу для преса френч. Найкращий результат, за твердженням Baratza, можна отримати для фільтру кави, френча преса та інших альтернативних методів заварювання кави, таких як Chemex, Aeropress, лійка або сифон.
Кавомолка оснащена конічними жорнами із загартованої сталі, виготовленими в Європі.
Технічні особливості кавомолки Baratza Encore
Потужний двигун постійного струму високого моменту, що крутить, без особливих зусиль приводить в рух жорна. Цей низькообертовий двигун відрізняється низьким рівнем шуму, що дозволяє тривалий цикл помелу без нагріву кави.
Калібрування жорнів
Інноваційна система калібрування жорен гарантує, що кожна кавомолка має весь спектр помелу, що заявлено виробником. При необхідності кавомолка може бути відкалібрована користувачем.
Контроль швидкості
Завдяки унікальному регулюванню швидкості, Baratza Encore використовує комбінацію передач та електронного зниження швидкості для керування обертанням жорен до 550 об/хв. Така повільна швидкість знижує кількість тепла, шум та статичне намагнічування кавомолки.
Увімкнення
Кавомолка має 2 режими включення - кнопку для порційного помелу та перемикач тривалого помелу великої кількості.
Чищення
Жорнова легко знімається без інструментів, що робить їх очищення дуже легким.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BARATZA |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Електропривод |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал жорен | Метал |
| Висота | 390 см |
| Глибина | 135 см |
| Основні атрибути | |
| Тип запчастин | Кавомолка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 870,25 ₴










