-26%Жіноча міні сумочка клатч рептилія чорна маленька каркасна сумка під рептилію (YP)
- В наявності
- Код: 760С(YP)
1 240,65 ₴
919 ₴
Женская мини сумочка клатч рептилия черная маленькая каркасная сумка под рептилию(YP)
Матеріал: Екошкіра преміум якості;
Якісне рельєфне 3Д тиснення рептилія;
Фурнітура: метал;
Плечовий ремінь на карабінах у комплекті;
Максимальна довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);
Добре тримає форму навіть у порожньому стані; Одне наскрізне відділення (дві кишені ведуть до загального відділення) розділене перегородкою-кишенею на блискавці по центру, також є внутрішній кишеню під стінку на блискавці;
Висота: 16 см;
Довжина: 21 см;
Глибина : 9 см
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч рептилія чорна, маленька каркасна сумка під рептилію |
- Ціна: 919 ₴








