вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%21 день
Жіноча шкіряна сумка стиль Zara каркасна сумка Зара чорна натуральна шкіра (YP)
- В наявності
- Код: 1542(YP)
2 478,60 ₴
1 836 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Женская кожаная мини сумочка стиль Zara каркасная сумка Зара черная натуральная кожа(YP)
Жіноча шкіряна міні сумочка стиль Zara, каркасна сумка Зара чорна натуральна шкіра
Характеристики:< /u>
Матеріал: натуральна шкіра преміум якості;
Добре тримає форму навіть порожня за рахунок каркаса;
Довжина: 21 см;
Ширина на основі: 8,5 см ;
Висота: 16 см;
Логотип - металева бляшка;
Якісна металева фурнітура;
Плечовий ремінь на карабінах входить в комплект;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча шкіряна міні сумочка-стиль Zara, каркасна сумка Зара чорна натуральна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 836 ₴









