вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%22 дні
Чоловіча сумка месенджер на плечі якісна бананка слінг. Рюкзак кросс-боді коричнева еко шкіра
- В наявності
- Код: 509Ф
1 529,55 ₴
1 133 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Чоловіча сумка месенджер на плече якісна бананка слінг. Рюкзак крос-боді коричнева еко шкіра
Характеристики:
-
Матеріал: Щільний і високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
-
Висота: 33 см;
-
Ширина: 16 см;
-
Глибина: 8 см;
Переваги:
-
Широкі і щільні плечові лямки;
-
Морозостійкість (не тріскається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.

Відправка в день замовлення
Відправлення з р. Дніпро, в більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найбільш вигідною ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата при отриманні
Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 г |
| Вікова група | Універсальний |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 13 см |
| Підлога | Чоловіча |
| Тип | Городской |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Ширина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 133 ₴









