вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%24 дні
Ваги Precision Mini smart для еспресо
- В наявності
- Код: 300468
2 104,65 ₴
1 559 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ваги Precision Mini smart для еспресо
Характеристика ваг
Максимальна вага 2 кг
Шаг 0,1 г
Вага: 200 г
Таймер 9 хв. 59 сек.
G/OZ/ml/lb: Конвертація
Індикатор: світлодіодний дисплей
Вбудований акумулятор 350 mAh
Заряджання від ЮСБ (провід у комплекті)
Джерело живлення: Type C
Розмір ваги 10 см на 9 см.
Висота 1.8 см
У комплекті провід для заряджання
У комплекті гумовий килимок
У комплекті ремінець
При приготуванні смачної кави дуже важливою є точність. Щоб готувати напій правильно щоразу, при кожному заварюванні потрібні спеціальні ваги кави. Якщо готувати каву без терезів – це справжня лотерея і, у прямому сенсі, ворожіння на кавовій гущі. Без терезів, звичайно, можна приготувати смачний напій, але швидше за випадковість, ніж закономірність. Навіть якщо у Вас і вийшла смачна кава, швидше за все ви не зможете точно повторити наступного разу, оскільки Ви не знаєте ні пропорції, ні ваги кави, ні часу заварювання.
Навіщо потрібні ваги для кави?
Навіть якщо ви досвідчений кавоман, і можете вже на око визначити порцію кави та інтуїтивно знаєте який час потрібно для заварювання, все краще використовувати ваги, це спростить процес приготування і дасть більш високу точність, а отже, і хороший результат. Також за допомогою ваг дуже легко повторить вдалий рецепт, тому що у Вас будуть усі дані.
Головне, що дають терези – це стабільність, смак чашки легко повторити. При точному контролі кави, кількості води і часу заварювання Вам буде легко визначити, які корективи потрібно внести в рецепт при наступному приготуванні, якщо напій не вийшов.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BSIDE |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Максимальна вага | 2 кг |
| Компенсація тари | Так |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Точність вимірювання | 0.1 г |
| Матеріал тари | метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Одиниці виміру | Грам, Кілограми, Мілілітри |
| Колір корпусу | Чорний |
| Функція автовідключення | Так |
| Таймер | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Дисплей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.193 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 559 ₴









