вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Кавомолка Timemore Sculptor 078 Електрична Чорна
- В наявності
- Код: t30018
55 264,95 ₴
40 937 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кавомолка електрична Behmor з конічними металевими жоренами.
Розмір 26,1 х 11,8 х 29,4 см.
Корпус - алюмінієвий сплав/нержавіюча сталь.
Вага 6,81 кг
Потужність 400 Вт, 2-контактні вилки європейського стандарту.
Діапазон помел: 36 режимів
Регульована швидкість свердління: 800-1400 об/хв.
Жорнова 78 мм
Місткість бункера 45-50 г
Функція автоматичного вимкнення після завершення помелу.
У комплекті
Кабель
Повітродувка
Контейнер
Чистяча щітка
Sculptor 078 призначений для грубого помелу пуровер/кемекс/V60/краплинна кавоварка/аеропрес/френч-прес, конструкція жорнів оптимізована для зменшення вмісту дрібних частинок у цільовому діапазоні.
Унікальна жорнова система "турбо ніж" діаметром 78 мм. Плоскі жорна з трьома рядами ріжучих зубців (дугові, вихрові, різання) для поліпшення однорідності подрібнення, що скорочує кількість дрібних частинок кави. В результаті надзвичайно однорідний розмір порошку із співвідношенням >50% від 600-1200 мкм. Ці жорна розроблялися і тестувалися протягом двох років у співпраці з Grindinglabs.
Запатентована очисна ручка. Спроектована компактна і зручна поворотна ручка очисника, яка допоможе ефективно видаляти дрібні частинки з кавомолки. Просто обережно поверніть її і за 3 обороти вібруюча пружина виштовхує дрібну дисперсію, залишивши в кавомолці не більше 0,2 г кави.
Регульована швидкість обертання Швидкість обертання, що настроюється, в діапазоні від 800 до 1400 об/хв.
Сенсорний безщітковий двигун з функцією автоматичного регулювання із вбудованим алгоритмом PID (захист від перегріву двигуна). Швидкий старт та стабільна робота при миттєвій зміні швидкості в діапазоні (800-1400 об/хв).
Магнітний контейнер для кави. Бункер для меленої кави знімний і встановлюється на магніті, що запобігає його зміщенню при використанні, так само зручність при експлуатації та зберіганні. Кришка бункера також закривається на магніті для уникнення вистрибування зерен під час помелу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timemore |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 50 г |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний/Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 937 ₴









