вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Професійне відеосвітло Varicolor PRO LED U800+ RGB (3200-5600K) 1120 SMD світлодіодів Комплект максимально повний та готовий до використання! Нічого докуповувати не треба! Відеосвітло PRO LED U800 Plus RGB складається з 1120 шт. високоякісних SMD світлодіодів зі світловипромінюючими кристалами та підвищеною областю світіння, що дозволяє отримувати підвищену яскравість при тому ж витраті енергії. Кут освітлення дозволить отримати зображення без затінювання по краях та без пересвічених областей у центрі. Основними відмінними рисами цієї моделі від інших моделей відеосвітла є наявність 15 кольорових відтінків. Тільки представте, що можна встановити будь-який з основних кольорів, а так само теплий, нейтральний, холодний і велика кількість динамічних режимів, які регулюються з окремого зручного пульта, не залишати байдужим жодного цінителя кольорового освітлення. Індекс кольору (CRI) становить не менше 95%, показник набагато перевищує значення у аналогічних освітлювачів на ринку. Пристрій оснащений вимикачем, що дозволяє перемикати живлення з мережі на акумулятори. На задній панелі є діод, що інформує про стан батареї. У комплекті йде холодний черевик, тому можна закріпити угол нахилу. Режими налаштовуються плавними димерами. Один диммер відповідає за теплу температуру та яскравість, інший за холодну та яскравість. У будь-який момент відеосвітло можна взяти з собою, тому що є можливість підключити відразу 2-х аккумуляторів NP-F - F550/F570 (Li-ion 7.4V 2600 mAh) які вже в комплекті з освітлювачем. Характеристики: Кількість світлодіодів: 1120 SMD світлодіодів розмір: 29/17/3 см температура 3200-5600К Потужність 50 Вт, Питання: від мережі 220 В Пульт живлення: від акумуляторів серія NP-F LED U800+ RGB Сітковий кабель із адаптером 2 шт. аккумулятора NP-F — F550/F570 Li-ion 7.4 V 2600 mAh Зарядне пристрій для аккумуляторів типу NP-F Кріплення - переходник з регулюванням кута нахилу Сітковий кабель із адаптером кнопки живлення працює від акумуляторів, другий від блока живлення. при роботі тільки від блоку живлення (від мережі) інший режим не повинен працювати!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Управління потужністю, Бездротовий пульт ДУ, Індикатор рівня заряду, Поворотна рама, Управління температурою свічення |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон регулювання яскравості | От 0% до 100% |
| Діапазон колірної температури | Від 3200 до 5600К |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Кількість світлодіодів | 1120 шт. |
| Розміри панелі | 29 х 17 х 3 см |
| Режими світіння | RGB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 182,65 ₴







