вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Професійний відеосвітло Varicolor PRO LED U800+ (3200-5600K) Повна комплектація
- Немає в наявності
- Код: 1430
4 842,45 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Професійне відеосвітло Varicolor PRO LED U800+ (3200-5600K) 1120 SMD світлодіодів
Комплект максимально повний та готовий до використання! Нічого докуповувати не треба!
Відеосвітло PRO LED U800 Plus складається з 1120 шт. високоякісних SMD світлодіодів зі світловипромінюючими кристалами та підвищеною зоною світіння, що дозволяє отримувати підвищену яскравість при тому ж витраті енергії. Кут освітлення дозволить одержати зображення без затінення на краях та без пересвічених зон у центрі. Колірна температура цієї панелі регулюється в діапазоні від 3200К до 5600К завдяки використанню двох груп світлодіодів різної колірної температури. Індекс кольору (CRI) становить не менше 95%, показник набагато перевищує значення у аналогічних освітлювачів на ринку.
Лампа має два типи діодів, завдяки яким ми можемо отримати світло з колірною температурою від 3200К (теплий колір) до 5600К (холодний колір). Потужність світла можна плавно регулювати в діапазоні 0-100% за допомогою ручок, щоб висвітлити композицію, як належить. Пристрій оснащений вимикачем, що дозволяє перемикати живлення з мережі на акумулятори. На задній панелі є діод, що інформує про стан батареї.
У комплекті йде холодний черевик, тому можна закріпити кут нахилу. Режими налаштовуються плавними димерами. Один диммер відповідає за теплу температуру та яскравість, другий за холодну та яскравість. У будь-який момент відеосвітло можна взяти з собою, тому що є можливість підключити відразу 2-х акумуляторів NP-F - F550/F570 (Li-ion 7.4V 2600 mAh) які вже в комплекті з освітлювачем.
Характеристики:
Кількість світлодіодів: 1120 SMD світлодіодів
розмір: 29/17/3 см
температура 3200-5600К
Потужність 50 Вт,
Живлення: від мережі 220 В
Живлення: від акумуляторів серія NP-F (2 шт. у комплекті)
В комплекті:
Освітлювач PRO LED U800+
Мережевий кабель із адаптером
2 шт. акумулятора NP-F — F550/F570 Li-ion 7.4 V 2600 mAh
Зарядний пристрій для акумуляторів типу NP-F
Кріплення - перехідник з регулюванням кута нахилу
Мережевий кабель із адаптером
Алюмінієві шторки (4 шт.) встановлені
Важливо:
Зверніть увагу, що один режим кнопки живлення працює від акумуляторів, другий від блока живлення. при роботі тільки від блока живлення (від мережі) другий режим не повинен працювати!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Управління потужністю, Бездротовий пульт ДУ, Індикатор рівня заряду, Поворотна рама, Управління температурою свічення |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон регулювання яскравості | От 0% до 100% |
| Діапазон колірної температури | Від 3200 до 5600К |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Кількість світлодіодів | 1120 шт. |
| Розміри панелі | 29 х 17 х 3 см |
| Режими світіння | холодний білий, теплий жовтий, змішаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 842,45 ₴






