вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Відеосвітло LED освітлювач Varicolor PRO LED U600+ (3200-5600K) Повна комплектація
- Немає в наявності
- Код: 1429
4 210,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Професійна світлодіодна лампа Varicolor PRO LED U600+ відеосвітло 640 SMD світлодіодів Ra 95+ Комплект максимально повний та готовий до використання! Нічого докуповувати не треба! Відеосвітло PRO LED U600 Plus складається з 640 шт. високоякісних SMD світлодіодів зі світловипромінюючими кристалами та підвищеною областю світіння, що дозволяє отримувати підвищену яскравість при тому ж витраті енергії. Кут освітлення дозволить отримати зображення без затінення по краях та без пересвічених областей у центрі. Температура кольорів даної панелі регулюється в діапазоні від 3200К до 5600К за рахунок використання двох груп світлодіодів різної кольорової температури. Індекс кольору (CRI) становить не менше 95%, показник набагато перевищує значення у аналогічних освітлювачів на ринку. Лампа має два типи діодів, завдяки яким ми можемо отримати світло з кольоровою температурою від 3200К (теплий колір) до 5500К (холодний колір). Потужність світла можна плавно регулювати в діапазоні 0-100% за допомогою ручок, щоб висвітлити композицію, як належить. Пристрій оснащений вимикачем, що дозволяє перемикати живлення з мережі на акумулятори. На задній панелі є діод, що інформує про стан батареї. У комплекті йде холодний черевик, тому можна закріпити угол нахилу. Режими налаштовуються плавними димерами. Один диммер відповідає за теплу температуру та яскравість, інший за холодну та яскравість. У будь-який момент відеосвітло можна взяти з собою, тому що є можливість підключити відразу 2-х аккумуляторів NP-F - F550/F570 (Li-ion 7.4V 2600 mAh) які вже в комплекті з освітлювачем. Характеристики: Кількість світлодіодів: 640 SMD світлодіодів розмір: 20/11/3 см температура 3200-5600К Потужність 40 Вт, CRI 95+,5000lm від мережі 220 від акумуляторів серія NP-F (2 шт. комплекті: Освітлювач PRO LED U600+ Сітковий кабель із адаптером 2 шт. аккумулятора NP-F — F550/F570 Li-ion 7.4 V 2600 mAh Зарядне пристрій для аккумуляторів типу NP-F Кріплення - переходник з регулюванням кута нахилу Сітковий кабель із адаптером кнопки живлення працює від акумуляторів, другий від блока живлення. при роботі тільки від блоку живлення (від мережі) інший режим працювати не винен!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Управління потужністю, Бездротовий пульт ДУ, Індикатор рівня заряду, Поворотна рама, Управління температурою свічення |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон регулювання яскравості | От 0% до 100% |
| Діапазон колірної температури | Від 3200 до 5600К |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Кількість світлодіодів | 640 шт. |
| Розміри панелі | 20 х 11 х 3 см |
| Режими світіння | холодний білий, теплий жовтий, змішаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 210,65 ₴




