вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Монітор Dell 23.8" P2425H (210-BMFF) IPS Black 100Hz
- В наявності
- Код: 210-BMFF
12 340,35 ₴
9 141 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Монітор Dell 23.8" P2425H (210-BMFF) IPS Black 100Hz
Покращений ComfortView Plus. Зменшує шкідливе випромінювання синього світла до 35% для комфорту протягом усього дня без шкоди для кольору. Частота оновлення 100 Гц забезпечує менше мерехтіння, плавніше прокручування та плавніший рух. Яскраві кольори. Широка колірна гамма з до 16,7 мільйонів кольорів екрана 99% sRGB. Інноваційний дизайн. Цей монітор ретельно виготовлено з екологічно чистих матеріалів, зокрема 85% переробленого пластику з пластиком, який переробляється після використання, і з пластиком замкнутого циклу виробництва ITE. Крім того, також із 50% переробленої сталі, 100% перероблений алюміній і принаймні 20% переробленого скла. Режим PowerNap у Dell Display Manager зменшує споживання енергії до 14,8% вимкнено. Цей монітор сертифікований ENERGY STAR 8.0, має логотип TCO Certified Edge і зареєстрований EPEAT Gold у Climate+. Завдяки Climate+ цей монітор відповідає найкращим галузевим практикам щодо зменшення викидів вуглецю. Упаковка з низьким впливом на навколишнє середовище. Цей монітор поставляється з меншою кількістю пластику і в коробці, виготовленій із 100% відновлюваних матеріалів, які самі підлягають переробці є. Dell переходить до ударостійкого рішення, яке повністю засноване на оптоволокні, а також безпечніше для навколишнього середовища.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 3.12 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 538.64х364-496.53х181.75 мм |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-B, 1хUSB Type-C |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1500:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 11.7 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 141 ₴






