вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Крісло для геймерів 1stPlayer K2 Black
Продумана ергономіка 1stPlayer K2 Black – комп'ютерне крісло з високоякісними матеріалами та безліччю варіантів регулювань, створений для ігор в умовах абсолютного комфорту. Функціональні особливості 1stPlayer K2 Black - це надійне крісло зі сталевою конструкцією та газліфтним циліндром класу 4, що витримує вагу до 160 кг. Дана модель крісла характеризується класичним кольоровим виконанням та ромбоподібним візерунком. Повітропроникна шкіра ПВХ преміум-класу приємна на дотик і забезпечує відмінну вентиляцію. Крісло 1stPlayer K2 здатне адаптуватися під користувача за допомогою поворотного механізму, регулювання висоти на основі довговічного поршневого підйомника, регулювання кута відкидання спинки до 170? Висока структура спинки добре підтримує нижню частину спини, мінімізуючи втому та дискомфорт. Для максимальної зручності в іграх крісло пропонує дві м'які подушки для голови та попереку. 5-зіркова металева база з колесами великого розміру дозволяє легко переміщувати крісло. М'яке покриття коліс гарантує низький рівень шуму під час переміщення та захист покриття підлоги від подряпин.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21.5 кг г |
| Вбудовані механізми | механізм Butterfly, газліфт |
| Каркас | Метал |
| Кут нахилу спинки | 90°-170° |
| Максимальний дозволений навантаження | 160 кг кг |
| Оббивка | шкіра PU |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 52 х 38 см |
| Розміри спинки | 94 х 45 см |
| Тип | геймерське крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 796,65 ₴






