вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 23.8" S2425H (210-BMHJ) IPS White 100Hz
Яскраві зображення. Зменште шкідливе випромінювання синього світла без шкоди для точності кольорів завдяки покращеній технології Dell ComfortView Plus і 4-зірковому рейтингу за стандартом TUV Eye Comfort. Насолоджуйтеся постійним кольором і чіткістю з охопленням кольору 99% sRGB і коефіцієнтом контрастності 1500:1. Частота оновлення 100 Гц забезпечує ще більш плавне прокручування та плавніший рух. Ваш монітор ретельно виготовлено з вибору екологічно чистих матеріалів, зокрема 85% переробленого пластику, замкнутого пластику ITE, 100% переробленого алюмінію і принаймні 20% переробленого скла. Використання перероблених матеріалів сприяє збереженню наших природних ресурсів, а також знижує екологічний слід. Упаковка з незначним впливом на навколишнє середовище. Цей монітор поставляється в коробці, виготовленій із 100% відновлюваного матеріалу, який також підлягає переробці. Dell переходить до ударостійкого рішення, яке повністю засноване на оптоволокні, а також безпечніше для навколишнього середовища. Режим PowerNap у Dell Display Manager знижує енергоспоживання до 14,8% вимкнено. Цей монітор має сертифікат ENERGY STAR 8.0 і таким чином відповідає високим стандартам енергоефективності.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 3.29 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 537.64х411.73х163 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Колір | Білий |
| Контрастність | 1500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 14.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 360,90 ₴






