вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Кавоварка краплинна First FA-5459-4
- В наявності
- Код: FA-5459-4
2 093,85 ₴
1 551 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кавоварка краплинна First FA-5459-4
Кавоварка First володіє достатньою потужністю для приготування 1,2 літра кави в лічені хвилини. Модель володіє зручним LCD дисплеєм, який дає можливість стежити за виставленими налаштуваннями і ступенем приготування напою. Великою перевагою кавоварки First 5459-4 є її функціональність, яка дозволяє готувати різний за міцністю напій, при тому, що коштує техніка недорого. Наявність таймера дає можливість відкласти запуск або ж обмежити роботу машини за часом. Кавоварка First 5459-4 має функцію підтримки температури, що збереже вашу каву теплою тривалий час. Датчик рівня води дозволяє легко стежити за її кількістю, і в разі необхідності поповнювати запаси.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал кавника | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | є |
| Автоматичне вимкнення | є |
| Автоматичне очищення від накипу | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Вага | 1.8 кг г |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Входить до комплекту | кавоварка, знімний тримач фільтра з багаторазовим фільтром, колба для кави, мірна ложка, інструкція |
| Довжина шнура живлення | 0.75 м |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | кнопкове |
| Колір корпусу | чорний зі сріблястим |
| Контейнер для меленої кави | є |
| Кількість чашок готового напою | - |
| Материал корпусу | пластик |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | немає |
| Подання пари | немає |
| Подавання гарячої води | немає |
| Приготування молочних напоїв | відсутнє |
| Протикрапельна система | є |
| Підігрів кавника / чашок | є |
| Регульована висота дозатора / підставки | немає |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 1.2 л |
| Розміри | 31 x 18 x 22 см |
| Потребується потужність | 900 Вт Вт |
| Таймер | немає |
| Тип | крапельна (фільтраційна) |
| Тип кави, що використовується | мелену |
| Тип фільтра | багаторазовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 551 ₴









