вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Кавоварка краплинна Philips HD5120/00
- В наявності
- Код: HD5120/00
5 742,90 ₴
4 254 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кавоварка краплинна Philips HD5120/00
Особливості: 1000 Вт Ємність 1,2 л Система "крапля-стоп" 100% біологічний пластик Заощаджуйте енергію завдяки швидкому кипінню та функції автоматичного відключення Автоматична функція вимикає пристрій через 30 хвилин, щоб заощадити енергію й гарантувати додаткову безпеку. Повний глек заварюється за 10 хвилин, щоб зберегти ще більше енергії. Екологічний дизайн задля більш екологічного майбутнього Раціональний дизайн з використанням 100% біоплаcтику для зменшення викидів CO₂ на 24%. Ваш вибір цього революційного матеріалу, безумовно, вплине не тільки на вашу кухню, але й на збереження довкілля. До 15 чашок кави Із цією кавоваркою можна приготувати від 2 звичайних до 10 великих або 15 малих чашок кави, а її максимальна ємність становить 1,2 л. Навіть не зважаючи на таку велику ємність, завдяки компактній конструкції цей пристрій не займе багато місця на вашій стільниці. Функція запобігання протіканню ("крапля-стоп") для запобігання витіканню кави Функція запобігання протіканню ("крапля-стоп") дає змогу налити каву в чашку до завершення повного циклу приготування кави, захищаючи від її витікання. Зручний для сприйняття індикатор рівня води Зручний індикатор рівня води дозволяє наповнити резервуар до бажаного рівня, щоб не витрачати зайву енергію та заварювати лише потрібну кількість кави. Розроблений на принципах безпеки та екологічної раціональності 100%-й біопластик виготовляється з біологічних та відновлюваних ресурсів, як-от соняшникова олія. Використана олія, що залишилася після приготування їжі, і інші рослинні відходи збираються та перероблюються в межах екологічно безпечного процесу, завдяки чому прилад є придатним для контакту з їжею. Функція автоматичного відключення вимикає прилад через 30 хвилин, щоб заощаджувати електроенергію і забезпечити додаткову безпеку. Функція Aroma Twister забезпечує чудовий смак і насичений аромат Ця розумна насадка забезпечує рівномірну циркуляцію кави всередині глека для оптимального та насиченого аромату від першої до останньої чашки. Сучасний та мінімалістичний стиль Екологічність ніколи не була такою стильною завдяки шовковому білому матовому покриттю, що виглядає просто неймовірно на вашій кухні. Чіткий і простий дизайн Дизайн, натхненний природою, зі спокійними кольорами та натуральними матеріалами. До комплекту входять знімна кришка й скляний глек – обидва компоненти зручні у використанні та чищенні. Колекція Philips Eco Conscious у 2022 році була відзначена нагородами IF Design Award і Red Dot.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал кавника | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | є |
| Автоматичне вимкнення | є |
| Автоматичне очищення від накипу | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Вага | 2.05 кг г |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Входить до комплекту | кавоварка, кавник, інструкція, гарантійний талон |
| Дисплей | без дисплея |
| Довжина шнура живлення | 0.8 м |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | механічне |
| Контейнер для меленої кави | є |
| Кількість чашок готового напою | - |
| Материал корпусу | пластик |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | немає |
| Подання пари | немає |
| Подавання гарячої води | немає |
| Приготування молочних напоїв | відсутнє |
| Протикрапельна система | є |
| Підігрів кавника / чашок | є |
| Регульована висота дозатора / підставки | немає |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 1.2 л |
| Розміри | 35 x 17 x 34 см |
| Потребується потужність | 1000 Вт Вт |
| Таймер | немає |
| Тип | крапельна (фільтраційна) |
| Тип кави, що використовується | мелену |
| Тип фільтра | багаторазовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 254 ₴









