вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Смартфон Oppo A38 4/128GB Dual Sim Glowing Black
OPPO A38 – стильний смартфон із трендовим дизайном, великим яскравим дисплеєм та широким функціоналом, тому стане відмінним вибором для щоденного використання. Особливості: - 6,56-дюймовий дисплей; - Подвійна основна камера; - ємний акумулятор на 5000 мАг; - Підтримка швидкої зарядки. Насолоджуйтесь яскравим зображенням на 6,56-дюймовому екрані IPS-матрицею та частотою оновлення 90 ГЦ. З ним ви зможете переглядати улюблений контент, читати новини чи гортати фільм у соціальних мережах навіть на сонці, не напружуючи і не стомлюючи при цьому очі. Чітка 50+2 МП камера зі штучним інтелектом дозволить робити якісні фотографії з реалістичними кольорами та високим рівнем контрастності. Передня камера на 5 МП подбає про чудові селфі і докладну картинку під час прямих ефірів. Стабільну роботу пристрою навіть при запуску містких програм забезпечують процесор MediaTek Helio G85 та оперативну пам’ять на 4 ГБ. Завдяки великому об’єму вбудованої пам’яті ви зможете зберігати важливу інформацію, улюблені ігри та програми, власні фото чи відео тощо. Ще однією перевагою моделі є великий акумулятор. Запас енергії на 5000 мАг вистачить, щоб протягом дня бути активним у соціальних мережах, багато спілкуватися, фотографувати та розважатися. Підтримка швидкого заряджання 33 Вт дозволить за короткий час відновити заряд пристрою. Дизайн та продуктивність Потужне обладнання, у міцному, надтонкому корпусі, який чудово відчувається на долоні. Ідеальний баланс продуктивності та комфорту. Точне зображення при сонячному світлі Екран Sunlight з 90 Гц дозволить насолоджуватися чітким і барвистим зображенням навіть у сонячну погоду. Просто збільште яскравість і не переживайте за заряд вашого смартфона, адже він має на 14.3% менше енергоспоживання, ніж інші моделі. Витривала батарея Велика ємність акумулятора 5000 мАг у парі з високою швидкістю зарядки в 33 Вт забезпечать вам десятки годин безперервних розмов та більше 5 годин перегляду цікавого відеоконтенту. 50 Мп камера зі штучним інтелектом Збережіть яскраві спогади за допомогою 50-мегапіксельної камери. Навіть найзвичніші моменти виглядатимуть особливо. Ефект Боке Ваші моделі завжди залишатимуться в центрі уваги, а ефект боке лише підкреслюватиме красу кожного кадру. Ретуш за допомогою ІІ За допомогою портретної ретуші зі штучним інтелектом ви зможете створити гарний та природний вигляд. Розрахунок за допомогою NFC Оплачуй усі покупки за допомогою NFC на своєму смартфоні. Більше не доведеться шукати готівкові та банківські картки, просто піднеси гаджет до терміналу і за все буде сплачено.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Тип матриці | IPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 190 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.74х75.03х8.16 мм |
| Діагональ екрана | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | IP54 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 (HD+) |
| Серія | Oppo A38 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидке заряджання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 313,65 ₴










