вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Водонагрівач Ariston ANDRIS RS 10/3
Компактність і простота установки Ariston ANDRIS RS 10/3 - це накопичувальний водонагрівач, який зможе приємно здивувати власника своїм компактним зовнішнім виглядом. Його зовнішній вигляд, на перший погляд нагадує невеликий квадрат з розмірами (360х298х144). Ariston ANDRIS RS 10/3, такий водонагрівач, який не створить зайвих клопотів зі своєю установкою, тому як в його конструкції немає ніякої складності, а його вага досягає всього лише трохи менше десяти кілограм. Ariston ANDRIS RS 10/3 виконаний в елегантному темно-сірому колірному виконанні. Продуктивність Даний накопичувальний водонагрівач має потужність в 1200 Вт і може нагрівати 10 літрів води до максимальної температури в 70 градусів, всього за 0,5 години. А ось максимальний тиск води, з яким зможе функціонувати водонагрівач, має бути 8 бар. Покриття та додаткові поліпшення Ariston ANDRIS RS 10/3 - це нагрівач з наявністю спеціального покриття - дрібнодисперсного емаллю. Так само в його гідності входить наявність мокрого тена, який безпосередньо контактує з водою. А ще одним великим достатком є те, що його можна прикріпити прямо над раковиною.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.6 кг г |
| Внутрішнє покриття бака | титанова ємаль |
| Габарити (ШхВхГ) | 360 х 360 х 276 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегрівання | відсутній |
| Колір | Сірий |
| Максимальна температура нагрівання | 70°C |
| Матеріал бака | немає даних |
| Об'єм | 10 л л |
| Положення встановлення | вертикальне |
| Потужність | 1200 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип встановлення | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турборежим | немає |
| Форма бака | прямокутна |
| Час первинного нагріву | 29 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 452 ₴


