вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Монітор Asus 31.5" ROG Strix XG32WCS (90LM0AC0-B01970) Fast VA Black 180Hz Curved
- Немає в наявності
- Код: 90LM0AC0-B01970
26 235,90 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Монітор Asus 31.5" ROG Strix XG32WCS (90LM0AC0-B01970) Fast VA Black 180Hz Curved
Особливості: 32-дюймовий вигнутий ігровий монітор HDR з роздільною здатністю 2560 x 1440 і надшвидкою частотою оновлення 180 Гц, призначений для професійних геймерів і захоплюючого ігрового процесу. Технологія ASUS Fast VA забезпечує час відгуку 1 мс (GTG) для чітких ігрових зображень із високою частотою кадрів. Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) підтримує ELMB разом зі змінною частотою оновлення, усуваючи ореоли та розриви для чітких ігрових зображень із високою частотою кадрів. Колірна гамма DCI-P3 на 90% із вдосконаленою технологією відстеження відтінків сірого ASUS забезпечує більш плавну передачу кольорів і рівномірність. DisplayWidget Center дозволяє легко регулювати налаштування монітора за допомогою миші USB Type-C з режимом DP Alt, що означає, що ви можете підключити свій пристрій без зайвих налаштувань Технологія штучного інтелекту ROG Gaming із функціями штучного інтелекту для покращення ігрового досвіду користувачів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 9.4 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 708х573х246 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1xUSB Type-C |
| Діагональ екрана | 31.5" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 3500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 130 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 235,90 ₴






