вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3B
- В наявності
- Код: MO20A3B
5 898,15 ₴
4 369 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3B
AquaClean Автоматичне очищення без мийних засобів Внутрішню поверхню печі можна очистити наповнивши керамічну чашку чи чашку з теплотривкого скла водою з-під крану і активізувавши програму AquaClean. Бруд на стінках розм'якшиться парою, що утвориться. Після закінчення програми витріть внутрішню поверхню пічки вологою ганчіркою. Авто програми Попередньо встановлені програми Автоматичні попередньо встановлені програми дозволяють спростити приготування деяких видів їжі. Вам потрібно лише вибрати тип їжі та ввести вагу, і піч буде автоматично регулювати потужність і тривалість приготування. Блокування від дітей Безпека перед усім Для запобігання випадковому увімкненню можна заблокувати мікрохвильову піч Розмрожування Просте і ефективне розморожування Всі мікрохвильові печі Gorenje виділяються завдяки ефективній програмі розморожування, яка рівномірно та швидко розморозить будь-які заморожені продукти.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Випічка | немає |
| Відкидні дверцята | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 257 х 451 х 343 мм |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Максимальна потужність гриля | немає |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 20 л л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решітка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | без гриля |
| Тип керування | кнопкове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 369 ₴


