вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 24.1" P2425E (210-BMJF) IPS Black/Silver 100Hz
Продуктивність протягом усього дня на новому рівні Підключіться до продуктивної роботи з DELL P2425E, це 24.1-дюймовий монітор-концентратор стандарту WUXGA (1920x1200), сертифікований TUV за щадний режим роботи для зору, забезпечує підвищений візуальний комфорт та подачу потужності до 90 Вт. Постійність кольору Стабільні, яскраві кольори за широких кутів огляду завдяки технології IPS. Частота оновлення 100 Гц забезпечує менше мерехтіння, більш плавне прокручування і більш плавний рух. Поліпшений ComfortView Plus Знижує шкідливе випромінювання синього світла до 35%, забезпечуючи комфорт протягом дня без шкоди для кольору. Яскраві кольори Широке колірне охоплення з можливістю відображення до 16.7 млн ??кольорів колірного простору sRGB 99%. Підключення до продуктивної роботи Підключайте аксесуари за допомогою широкого спектру портів і підвищуйте ефективність за допомогою послідовного підключення. Рішення з одним кабелем Одночасна передача відео, даних та живлення потужністю до 90 Вт за допомогою USB-C. Широкі можливості підключення Широкий вибір портів для всіх ваших аксесуарів та роз’єм RJ45, що забезпечує стабільну передачу Ethernet. Плавне розгортання Керуйте мережею моніторів за допомогою автоматичних, комплексних та сумісних із кількома інструментами. Інновації у дизайні Цей монітор був ретельно виготовлений з екологічно чистих матеріалів, що на 85% складається з переробленого пластику з переробленого пластику та пластику замкнутого циклу ITE, 50% переробленої сталі, 100% переробленого алюмінію та не менше 20% переробленого скла. Упаковка з низьким рівнем впливу на довкілля Цей монітор поставляється зі зменшеною кількістю пластику і знаходиться в коробці, виготовленій із 100% відновлюваних матеріалів, придатних для вторинної переробки. Dell переходить на амортизуюче рішення, повністю виготовлене з волокна, яке не завдає шкоди навколишньому середовищу. Збереження енергії Використання режиму PowerNap у Dell Display Manager знижує споживання енергії до 14.8 %.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 5.33 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 531.8x364-511.2x181.75 мм |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C, RJ45 |
| Діагональ екрана | 24.1" |
| Колір | чорний з сріблястим |
| Контрастність | 1500:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1200 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 15 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 446,40 ₴







