вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Багатофункціональний пристрій А4 кол. Canon Pixma TS5340a з Wi-Fi (3773C107)
- В наявності
- Код: 3773C107
9 508,05 ₴
7 043 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Багатофункціональний пристрій А4 кол. Canon Pixma TS5340a з Wi-Fi (3773C107)
Canon PIXMA TS5340a Завдяки можливості миттєвого підключення до інтелектуальних пристроїв, цей елегантний багатофункціональний принтер «три в одному» є відмінним інструментом для творчості й мистецтва, а також ідеально підходить для друку зі смартфона. Мінімалізм і творчість без меж Стікери, магніти, ручні роботи — розкрийте свій творчий потенціал з величезним вибором носіїв і програм. Цей елегантний пристрій, що легко підключається, обладнаний зручним ОСД-дисплеєм, світлодіодною панеллю стану й першокласними картриджами FINE, ідеально підходить для людей, які не випускають з рук смартфон. Виділяються поміж безлічі інших Носій для термоперенесення дозволить вам персоналізувати свій одяг, сумку або шарф. Надрукуйте на тканині та пройдіться праскою — створювати унікальні речі стало надзвичайно швидко та просто. Новий вигляд вашого смартфону Надрукуйте ваші улюблені зображення чи оригінальні творіння на клейкі носії, та прикрасьте ними свій телефон. Змінюй стиль стільки, скільки потрібно. Час для творчості Паперові ігри переходять на новий рівень разом із новими 3D-моделями, які доступні на сайті та додатку Creative Park. Додай життя власному будинку Змінюй стиль та вигляд власного будинку чи ноутбуку за допомогою магнітів та стикерів. Створи колаж на холодильники, або спробуй себе в дизайні інтер’єру. Запалюй вечірку Немає різниці: вечірка, святкування чи проста зустріч, заходь на сайт або мобільний додаток Creative Park та отримай доступ до веселощів. Побач зображення з обох боків Матовий папір для двостороннього друку, ідеально підходить для художніх і креативних робіт, листівок або пам’ятних альбомів, тож в наступному проекті у вас не буде жодних обмежень для творчості. Інтелектуальні функції та можливості для підключення Друкуйте, скануйте, копіюйте файли та підключайтеся до Facebook, Instagram та інших хмарних сервісів* зі свого смартфона за допомогою програми Canon PRINT, а також користуйтеся сервісами AirPrint (iOS) та Mopria (Android) для друку без програм. Дайте волю творчості Використовуйте 45 вбудованих шаблонів принтера для оформлення записних книжок або власного паперу для пакування. Ще більше можливостей для творчості за допомогою програми Canon Easy-PhotoPrint Editor для iOS або Android.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вага | 6,3 кг г |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 403х315х148 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | є |
| Друк із Cloud | є |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 19 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Колір корпусу | Black |
| Комплект постачання | БФП, стартові картриджі, кабель живлення, інструкція користувача |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows / Mac OS / Chrome / Android / iOS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 180 стор |
| Роздільна здатність друку | 4800 x 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | 1200 х 2400 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 2400 dpi |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | PG-460 BK, CL-461 C/M/Y, PG-460XL BK, CL-461XL C/M/Y |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4 |
| Швидкість сканування | немає даних |
| Швидкість кольорового друку | 6,8 стор/хв |
| Швидкість копіювання | 4 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 13 стор./хв |
| Щільність паперу | 64-105 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 043 ₴









