вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Мікрохвильова піч Samsung MG23F302TAK/UA
Просто і швидко приготувати страви зі свіжих інгердієнтів Мікрохвильова піч Samsung MG23F302TAK дозволить замінити процес розігріву готових до вживання страв на домашнє приготування нормальної здорової їжі. Завдяки 20 запрограмованим режимам ви можете приготувати будь-яку страву зі свіжих продуктів за лічені хвилини. Новий сучасний вигляд вашої кухні Нова мікрохвильова піч MG23F302TAK зі стильним дизайном, лицьовою панеллю з чорного скла, красивим дисплеєм синього світіння і сріблястим перемикачем стане окрасою вашої кухні. БІОкерамічне покриття - це завжди чисті стінки робочої камери Стінки робочої камери мікрохвильової печі Samsung MG23F302TAK мають БІОкерамічне покриття, завдяки якому вони легко піддаються чистці і не схильні до утворення подряпин або знецінення. Довговічне БІОкерамічне покриття має антибактеріальні властивості і високу механічну стійкість до подряпин. Економте гроші за електроенергію в режимі ECO Mode Економний режим ECO Mode нової мікрохвильової печі Samsung MG23F302TAK забезпечує мінімальне енергоспоживання в режимі очікування, що істотно зменшить ваші рахунки за електроенергію. Кулінарна досконалість Потрійна система рівномірного розподілу мікрохвиль (Triple Distribution System) використовує три спеціальні отвори для виходу мікрохвиль, завдяки чому забезпечується рівномірний розподіл тепла під час приготування страви. Спробуйте приготувати улюблені страви за традиційними рецептами Виберіть будь-який з запрограмованих у мікрохвильовій печі Samsung MG23F302TAK рецептів і приготуйте апетитну страву натисканням однієї кнопки.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Випічка | немає |
| Внутрішнє покриття | біокераміка |
| Відкидні дверцята | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 275 x 489 x 392 мм |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Максимальна потужність гриля | 1100 Вт |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 23 л л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решітка для гриля | є |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | теновий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 556,65 ₴






