вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Asus 21.5" VY229HF (90LM0960-B03170) IPS Black 100Hz
Особливості: 22-дюймова панель FHD IPS із частотою оновлення 100 Гц для плавного перегляду відео та невимушеної гри. Технологія SmoothMotion із частотою оновлення до 100 Гц і 1 мс MPRT усуває трасування та забезпечує чітке та чітке відтворення відео та щоденне використання Адаптивна синхронізація забезпечує плавне візуальне зображення без артефактів за будь-якої частоти кадрів Запатентована довготривала антибактеріальна обробка пригнічує ріст бактерій і грибків на панелях і гарячих клавішах монітора. Технологія Eye Care Plus включає режим Color Augmentation, який допомагає користувачам із порушенням колірного зору краще розрізняти кольори, а Rest Reminder допомагає користувачам контролювати час використання екрана.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вага | 2.72 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 494х362х165 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 21.5" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1300:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 12.8 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 277,15 ₴






