вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Крісло для геймерів 1stPlayer FK2 Black-White
Ергономічний дизайн Стабільна продуктивність навіть після тривалого сидіння. Він відповідає фігурі гравця та поєднується з підголівником і підголівником. Комбінація подушок на талії для ефективного послаблення тиску в спині, дозволяючи гравцям більше зосередитися на грі та виступати на повну. Широкий кут нахилу 170°C Відновлення витривалості за лічені секунди. Важіль регулювання гонок, який можна підтягувати та відкидати, вільно регулюється, може допомогти гравцям легко лягти, гнучке регулювання 90-170°, за допомогою функції вільного та легкого 25°, щоб отримати власний простір для відпочинку, щоб ви могли відновити ваша витривалість миттєво. Міжнародна якість Газовий стрижень, сертифікований TüV Герметична газова камера, чистий азот, товщина трубки. П'ять ніжок з високим навантаженням Статичний тиск може витримати 1136 кг, пройшов стандартний тест BIFMA. М'яке гоночне кермо в ПУ Безшумний і зносостійкий, 98 000 разів ковзаючи, перевірено на надійність регулювання.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18.3 кг г |
| Вбудовані механізми | механізм Butterfly, нахил спинки, газліфт |
| Каркас | Метал |
| Колір | чорний з білим |
| Кут нахилу спинки | 90°-170° |
| Максимальний дозволений навантаження | 160 кг кг |
| Оббивка | PVC |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 55 х 53 мм |
| Розміри спинки | 91 х 54 см |
| Тип | геймерське крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 866,15 ₴


