вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Корпус 1stPlayer UN1-3F2-W-WH White 750W
- В наявності
- Код: UN1-3F2-W-WH&PS-750SFX
6 208,65 ₴
4 599 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Корпус 1stPlayer UN1-3F2-W-WH White 750W
Модель комп'ютерного корпусу UN1-3F2 від китайського виробника 1stPlayer виконана в форм-факторі Mini Tower. Підтримується установка материнської плати з форм-фактором ITX. Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 320 мм. Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 130 мм. На корпусі розташувалися такі передні порти введення/виводу - 2хUSB3.0, 1хUSB-C, Audio. Попередньо встановлений Блок живлення 1stPlayer PS-750SFX White Цей блок живлення має сертифікацію 80 Plus Platinum Японські конденсатори Є повністю модульним *Якщо встановлено блок живлення SFX, ЛІВА сторона може підтримувати рідинний охолоджувач 240 мм.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | 2 x 120 мм |
| Вага | 5.2 кг г |
| Верхня панель (опція) | 1 х 80 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 2 х 120 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Колір | white |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 130 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| На бічній панелі | 120 мм / 240 мм |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | немає |
| Нижня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Передня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Потужність блока живлення | 750 Вт |
| Підсвітка | ARGB-підсвічування |
| Розміри корпусу | 180 х 458 х 302 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 3 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Platinum |
| Сітка (Mesh) | є |
| Технології захисту | OPP, OVP, SCP, UVP |
| Типорозмір | Minitower |
| Товщина металу | 1.0 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ITX |
| Функція PFC | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴


