вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Монітор Asus 24.5" ROG Strix XG259CMS (90LM0A40-B01370) IPS Black 310Hz
Особливості ASUS XG259CMS (90LM0A40-B01370): 24,5-дюймовий ігровий монітор 1920 x 1080 HDR із надшвидкою частотою оновлення 310 Гц, призначений для професійних геймерів і захоплюючого ігрового процесу. Технологія ASUS Fast IPS забезпечує час відгуку 1 мс (GTG) для чітких ігор із високою частотою кадрів. Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) підтримує ELMB разом із змінною частотою оновлення, усуваючи ореоли та розриви для чітких ігрових зображень із високою частотою кадрів. Широка колірна гамма з передовою технологією відстеження відтінків сірого ASUS забезпечує більш плавну передачу кольорів і рівномірність. DisplayWidget Center дозволяє легко регулювати налаштування монітора за допомогою миші. USB Type-C з режимом DP Alt, що означає, що ви можете підключити свій пристрій без зайвих налаштувань.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 5.58 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 558х492х218 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1xUSB Type-C |
| Діагональ екрана | 24.5" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 18.7 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 310 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 820,40 ₴






