
Акумулятор для квадрокоптера Dinogy PLATINUM G2.0 Li-Pol 1600 мАг 14.8 В 75x34x40 мм XT60 130C(VS)
- Немає в наявності
- Код: 2722888447538(VS)
2 895,75 ₴
Акумулятор для квадрокоптера Dinogy PLATINUM G2.0 Li-Pol 1600 мАг 14.8 В 75x34x40 мм XT60 130C(VS)
Нова серія спортивних акумуляторів із надвисокою струмовіддачею Platinum v2.0 130C. Dinogy Platinum v2.0 130C - оновлена в 2021 році лінійка літій-полімерних батарей 130С модифікації з катодом з графена. Це дає високу струмовіддачу - здатність віддавати свій заряд за короткий час, витримуючи стабільний високий розрядний струм, дозволяє досягти максимального прискорення, так важливого в спорті.
На сьогодні це одна з найефективніших лінійок акумуляторів у світі для дрон рейсингу та інших видів спорту радіокерованих моделей. Platinum v2.0 130C - спортивні акумулятори для квадрокоптерів для дрон-рейсингу та інших видів спорту радіокерованих моделей тепер можна купити в Україні. катодом з графену
- Тип: Акумулятор: Li- Pol
- Напруга: 14,8 В
- Ємність: 1600 мАч
- Токовіддача: 130 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: XT60
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 75x34x40 мм
- Вага: 193 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Надвисока струмовіддача 130C
- Модифікація з катодом з графену
- Найкращий вибір для дрон-рейсингу у 2021
- Швидкий заряд 5C
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 14.8 В
- Емність: 1600 мАг
- Струмовіддача: 130 C< /li>
- Корпус: М'який
- Конектор: XT60
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 75x34x40 мм
- Вес: 193 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li- Pol акумуляторів - 1 шт.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 193 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ємність акумулятору | 1600 мА/год |
| Напруга акумулятору | 14.8 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип силового роз'єму | XT60 |
| Ширина | 34 мм |
- Ціна: 2 895,75 ₴

