вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Кававарка гейзерна Bialetti Moka Express 60 мл. 1 чашка
- В наявності
- Код: 0001161
2 227,50 ₴
1 650 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Характеристики кавоварки
- Тип кавоварки - Гейзерна
- Матеріал Алюміній
- Об'єм 60 мл
- Розмір 5.08 x 5.08 x 5.08 cm
- БрендBialetti
- Вага 320 грам
- МодельMoka Express
- Країна виробник Італія
- Сумісність зГазовою, Електричною, Склокерамічною плитою
Гейзерна кавоварка Bialetti
Кавоварка гейзерна Bialetti Moka Express - це чудовий пристрій, який допоможе вам за лічені хвилини приготувати смачну та натуральну каву у себе на кухні.
- Дизайн: ця кавоварка з литого алюмінію з класичним корпусом, який залишався незмінним десятиліттями, а в новому кольорі зробить вашу кавоварку оригінальним елементом кожної кухні.
- Ємність: 1 чашка (60 мл). Вибираючи розмір кавоварки, майте на увазі, що кавоварка розрахована на приготування повної кави, на яку вона розрахована.
- Використання: Bialetti Moka Express Black підходить для газових та електричних плит. Для індукційних плит використовуйте модель Bialetti Moka Induction.
- Догляд: прати кавоварку вручну, без будь-яких миючих засобів. Не прайте у посудомийній машині.
Дизайн цього чайника для еспресо неодноразово покращувався протягом багатьох років, щоб зробити його більш ергономічним та елегантним. Одночасно було збережено функціональні особливості, що сприяли простоті кавоварки для еспресо:
Як приготувати каву з кавоваркою мока?
- Заповніть нижню камеру кавоварки водою кімнатної температури (до рівня запобіжного клапана).
- Виберіть свою улюблену мелену каву (рекомендований рівень помелу: спеціально призначена для кавоварки мока, але не дуже дрібна!). Заповніть фільтр для меленої кави — кави спресувати не треба.
- Поставте кавоварку мока на плиту (ручка не повинна бути прямо над джерелом тепла). Встановіть низький рівень нагріву — варто зачекати ще кілька хвилин для кращого смаку кави. Коли верхня камера заповниться завареною кавою, вимкніть нагрівання.
- І найважливіший момент — дегустація! Кава смачніша, якщо пити відразу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bialetti |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.36 кг |
| Висота | 203 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість вміщуваних чашок | 3 |
| Об'єм | 300 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴









