
Жіночий гаманець на два автономні відділи з натуральної шкіри ST Leather ST026
nbsp;
Подивитися інші моделі nbsp; >
https://yourprice.com.ua/g105016456-zhenskie-koshelki
nbsp;
< h2>Характеристики:- Матеріал : натуральна шкіра
- Колір: синій
- Розміри (ШхВхГ, см):nbsp;19х10х3
nbsp;
Структура:
- (2) два місткі відділення для банкнот;
- (17) сімнадцять осередків для пластикових карток;
- (1) одна кишеня на блискавці в перегородці;
- (1) одне прозоре віконце для фото або документів; < li>(5) п'ять прилеглих кишень;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці.
nbsp;
Опис:
Шикарний жіночий гаманець зі шкіри зручно використовувати, коли йдеш за покупками або на роботу. Його класичний дизайн чудово поєднується з будь-яким стилем одягу. Аксесуар має два відділення для купюр та кишеню з блискавкою у перегородці. У ньому є 17 осередків для карт та прозоре віконце, куди можна покласти фото чи документ. Місткий шкіряний гаманець підійде жінці, яка цінує якість і стиль.
nbsp;
Із задоволенням відповімо на всі питання по
або в месенджерахnbsp;nbsp;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність шлюбу перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 10 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 17 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 4 023 ₴









