nbsp;
< span style="font-size:22px">Сумка-портфель для ноутбука шкіряна чоловіча Vintage Bx3122A
nbsp;
Характеристики:
nbsp;
- Матеріал: натуральна шкіра;
- < span style="font-size:14px">Виробник: Австрія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 39 x 29nbsp;x 8.
nbsp;
Структура:
nbsp;
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одне відділення для ноутбука на липучці;< /span>
- (2) дві внутрішні відкриті кишені;
- (2) дві зовнішні кишеніnbsp;на блискавці;
- (1) одна зовнішня накладна кишеня з накидним клапаном;
- знімна текстильна ручка на плече.
nbsp;
Опис:
nbsp;
Популярна чорна сумка під ноутбук. Ноутбук 17 дюймів у сумку легко вміщується. Виконана з натуральної шкіри у класичному стилі. Ручки на текстильні сумки з шкіряними вставками. Для носіння на плечі є текстильний ремінець. Сумка чудово підійде для роботи та ділових зустрічей. А також ви можете просто носити в ній все необхідне. Об'єм сумки адаптований під папки з паперами. Фурнітура у сумці сріблястого кольору. nbsp;Виготовлена з якісного металу. Модель упакована у пилозахисний чохол. Може бути ідеальним подарунком для близької людини.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність шлюбу перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Австрія |
| Висота | 290 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Ручки | Дві |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 390 мм |
| Жорсткість | Середня жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутник |
- Ціна: 3 261,60 ₴








