
Чорний гаманець з блоком під картки під однією блискавкою з натуральної шкіри (YP)
- Немає в наявності
- Код: B-5901Q(YP)
3 226,50 ₴
Чорний гаманець-клатч з блоком під картки під однією блискавкою з натуральної шкіри nbsp;Marco Coverna B-5901Q
nbsp;
nbsp;
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 21х12х4
nbsp;
Структура:
- (3) три місткі відділення;
- (2) дві прилеглі кишені;
- (1) одна кишеня на блискавці в перегородці;
- (12) дванадцять осередків для пластикових карток.
- (1) один знімний ремінь на зап'ясті;
- (1) один ремінь на долоню. >
nbsp;
Опис:
Шкіряний чоловічий гаманець оснащений двома ремінцями: на долоню та зап'ястя (знімний). Тому аксесуар можна носити у різний спосіб. Три відділення під купюри з розширювачами дуже місткі. Внутрішня перегородка на блискавці виконує роль кишеньки для дрібниці. Дві прилеглі кишені вдало підходять для зберігання суми, яку потрібно відкласти. У цьому чоловічому гаманці зі шкіри передбачено дванадцять осередків під банківські картки, які зручно виймати та засовувати назад.
nbsp;
Із задоволенням відповімо на всі питання по
або в месенджерах nbsp;< /strong>
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність шлюбу перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 12 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 3 226,50 ₴









