Шкіряна чоловіча чорна сумка Tiding Bag DL9256-4nbsp;
<nbsp;
< strong>Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Італія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): nbsp;21 х 25nbsp;х 6.
nbsp;
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) однаnbsp;внутрішняnbsp;відкритаnbsp;кишеня;
- (1) одна зовнішня накладна кишеня на блискавці;
- (1) одинnbsp;зовнішняnbsp;врізна кишеняnbsp;на блискавці.
nbsp;< /p>
Опис:
Чоловіча сумка-месенджер Tiding Bag виготовлена із натуральної шкіри чорного кольору, має вертикальний формат. Модель виконана в зернистій шкірі, має одне велике відділення на блискавці, всередині є додаткові кишені. Також сумка має зовні досить велику накладну та врізну кишеню на блискавках. Ручка сумки досить зручна в руці, ремінь сумки регульований, незнімний, має надійне кріплення. Всередині ndash; текстильна підкладка. Доповнено виріб фурнітурою сріблястого кольору із міцного металу. Сумка чудово тримає форму. Це ідеальний варіант на кожен день і стане чудовим подарунком для будь-якого чоловіка.
nbsp;
nbsp; alert_theme_green" style="text-align:center">Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність шлюбу перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 3 005,10 ₴










