Чорний гаманець-клатч на дві блискавки з натуральної шкіри nbsp;Marco Coverna МС8747-3
nbsp;
nbsp;
< strong>Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 21,5х12х4
nbsp;
Структура:
nbsp;
Опис:
Чоловічий гаманець із натуральної шкіри підійде тим, хто одночасно цінує і стиль, і практичність. Модель має два окремі відділення на блискавці. Як в одному, так і в другому зручно тримати банкноти, а також розподіляти їх за номіналом. Додаткові суми (або чеки) можна відкладати у прилеглих кишенях. Для дрібниць підходять кишені на змійці, що є перегородками. Також є осередки для кредитних карток, до того ж там є фіксатор для ручки. Завдяки двом ременям (на долоню та зап'ястя) аксесуар перетворюється або в портмоне, або в клатч.
nbsp;
Із задоволенням відповімо на всі питання по
або в месенджерах nbsp;
;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність шлюбу перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 215 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 5 267,70 ₴







