Чоловіча чорна сумка для ноутбука та документів nbsp;шкіряна 471171nbsp;< /span>
nbsp;
Характеристика:nbsp;< /p>
nbsp;
- Виробник: Tiding Bag;
- Тип: сумка для ноутбука, документів;Розміри (ШхВхГ, см): 39 х 29nbsp; х 9;
- Колір: чорний;
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Плечовий ремінь: є;
- Довжина плечового ременя (см): 85-145.
nbsp;
Структура:
nbsp ;
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (1) одна зовнішня велика кишеня на клапані;
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці;nbsp;< /span>
- (1) один відсік для ноутбука;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (2) дві внутрішні кишені відкритого типу.
nbsp;
Опис:
nbsp;
Стильна шкіряна сумка для справжніх чоловіків, багатофункціональна з натуральної шкіри. Сумка має два основні відділення на блискавці. В одному відділенні додатково розміщено 1 відділення на липучці для ноутбука до 14 дюймів. У другому – бічна кишеня на блискавці. Передня лицьова панель має 2 просторі кишені (на блискавці та накладній на магнітах), nbsp; з тильного боку – велика кишеня на спіральній блискавці. Фурнітура металева під срібло; підкладка – міцний текстиль. Для перенесення можна використовувати ручки зі шкіряними вставками і плечовий регульований текстильний ремінь. "text-align:center">Чому купують саме у нас? 🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність шлюбу перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Довжина | 390 мм |
| Підкладка | Так |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 145.0 |
| Тип | Сумка |
- Ціна: 3 261,60 ₴










