nbsp;
nbsp;
nbsp;
nbsp;Офісна сумка-портфель мужськаnbsp;з натуральної шкіри Tiding Bag 14671-17чорна
< /span>< span style="font-size:22px">
Характеристики
- Виробник: Tiding Bag;
- Тип: сумка для ноутбука, документів;
- Розміри (ШхВхГ, см): 39nbsp;х 28nbsp;х 8;
- Колір: чорний;
- Матеріал: натуральна шкіра;< /li>
- Плечовий ремінь: є;
- Довжина плечового ременя ( см): 77-145.
nbsp;
>Структура:
(1 ) одне основне відділення на блискавці
(2) дві кишені на лицьовій стороні
(1) одне відділення на блискавці на тильній стороні
(1) одне відділення для ноутбука
(1) одна таємна кишеня на блискавці
nbsp;
nbsp;
Опис :
Ідеальний варіант для ділової людини на кожен день. Основне відділення сумки для документів закривається за допомогою блискавки. У ньому розташовані: 1 бічна кишеня на блискавці, 2 накладні кишені і 1 відділення для гаджетів з діагоналлю до 15.6 дюймів, фіксується на липучку. На бічній лицьовій частині сумки розташована 1 неглибока кишеня ще 1nbsp;кишеня, яка закривається за допомогою шкіряного клапана, що фіксується кнопками-магнітами. На тильній бічній частині сумки розташована 1 кишеня на блискавці. Фурнітура - металева, підкладка - міцна, текстильна. Сумка має зручні ручки для носіння у руці. У комплект також входить плечовий ремінь, що знімається.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність шлюбу перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 280 мм |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 400 мм |
| Жорсткість | М' яка |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутник |
- Ціна: 3 624,75 ₴










