Чоловіча сумка з натуральної шкіри BEXHILL BX-10175nbsp;
nbsp;
Характеристики:
- < li>Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Італія;
- Колір: чорний;
- Розміриnbsp;(ШхВхГ , см): 23nbsp;х 18nbsp;х 6.5.
nbsp;
Структура:
- (2) два великі nbsp; відділення nbsp; на блискавці;
- (1) одна внутрішня відкрита кишеня;
- (1) одна кишеня на блискавці на клапані;
- (1) одна відкрита кишеня під клапаном; >
- (1) одинnbsp;зовнішняnbsp;кишеняnbsp;на блискавці.
nbsp;
< h3>Опис:Містка чоловіча сумка, виготовлена з м'якої натуральної шкіри, приємна до тіла. Сумка має два основні рівномірні відділення, в одному з яких знаходиться потайна кишеня на блискавці, а також кишеня відкритого типу. З лицьової частини сумки на накидці розташоване додаткове відділення на блискавці, а під накидкою ndash; відділення без застібки. З тильної частини сумки знаходиться кишеня на блискавці. Відділення застібаються за допомогою якісної фурнітури, а внутрішнє оздоблення сумки представлене у вигляді щільної підкладки. Ремінь сумки текстильний, регульований, знімний, кріпиться за допомогою карабіна до кільця з боків сумки.
Із задоволенням відповімо на всі питання
або в месенджерахnbsp;nbsp;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність шлюбу перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEXHILL |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 3 809,70 ₴










