Шкіряна nbsp;чоловіча nbsp;чорна сумка для документів nbsp ;і ноутбука Tiding Bag
NV23712nbsp;
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Австрія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 38 x 30 x 8.
nbsp;
Структура
- (2) два основні відділення;
- кілька внутрішніх кишень;
- (2) дві зовнішні кишені закриваються за допомогою блискавки;
- регульований по довжині ремінь.
nbsp;
< p>Опис:
Ділова сумка-портфель виготовлена з натуральної шкіри із застосуванням якісної фурнітури. Офісна сумка має зручний регульований ремінь, що знімається через плече. Також вказана сумка для документів оснащена спеціальними ручками, які дозволяють переносити її в руці. Шкіряна сумка-портфель має місткі два основні відділення, яке закривається на блискавку, і в якому розташовані внутрішні кишені. На кожній зі своїх бокових сторін ця офісна сумка для документів має додаткові кишені. Два кишені закриваються за допомогою блискавки. Представлена офісна сумка послужить Вам як досить практичне, функціональне та стильне придбання, яке допоможе Вам у повсякденній офісній рутині та доповнить Ваш діловий стиль.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність шлюбу перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 3 091,50 ₴










