Шкіряна nbsp;чоловіча чорна сумка для документів nbsp;і ноутбука Keizer K13832-black< /p>
Характеристики:< /strong>
nbsp;
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Австрія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 40 x 30 x 8.
nbsp;
Структура:
nbsp;
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (1) одинnbsp; кишеніnbsp;для ноутбука до 16 дюймів;
- (1) одна внутрішняnbsp;кишеня на блискавці;
- (2) дві внутрішні кишеніnbsp;для дрібних речей, смартфона і т.д.; span>
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці.
nbsp;
Опис:
< p>nbsp;
Класична модель ділової сумки виконана з натуральної шкіри із зернистою фактурою, представлена в чорному кольорі. Прекрасний варіант для чоловіка, який віддає перевагу діловому стилю в одязі. Основне відділення закривається блискавкою, всередині передбачені кишені для ноутбука до 16 дюймів, мобільного телефону та дрібних речей, а також потайна блискавкова кишеня. Для Вашої зручності, додаткові кишені розташовані також на задній і лицьовій стороні сумки. Для носіння у руці є зручні шкіряні ручки. У комплекті йде знімний регульований плечовий ремінь.
🛒Величезний асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність шлюбу перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keizer |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 8 893,80 ₴










