< iframe allowfullscreen="allowfullscreen" frameborder="0" height="315" src="//www.youtube.com/embed/sLxG5lS3FF0?rel=0&loop=0&autoplay=0&controls=1&showinfo=1&disablekb=0&modest 560">
Шкіряна чорна чоловіча сумка через плече Tiding Bag 4134A nbsp;
nbsp;
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри: ( ШхВхГ, см): 18 х 21 х 6.
Структура:- (2) два основні відділення;
- (2) два відділення всередині;
- (2) два відділення на лицьовій стороні;
- (1) одне відділення на тильній стороні.
nbsp;
Опис:
Чоловічий месенджер Tiding Bag виготовлений з натуральної шкіри. Для носіння використовується плечовий ремінь, що регулюється по довжині. На сумку встановлено надійну металеву фурнітуру. Сумка має два автономні відділення на блискавці. З лицьового боку дві зовнішні кишені, одна на блискавці, друга на клапані. З тильного боку також є кишеня на блискавці. Усередині сумки є кишені для дрібниць. Фурнітура ndash; якісна та надійна. Шви - рівні та акуратні. Невеликий за розмірами месенджер може вмістити планшет, щоденник, телефон, гаманець та інші важливі речі, для яких передбачені ємні відділення та функціональні кишені.
nbsp;
>Чому купують саме у нас?🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері

👉Весь товар перевіряється на наявність шлюбу перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 1 741,50 ₴










