
Дитячий столик білий та стільчик метелик рожевий з ящиком для олівців та розмальовок(YP)
- Немає в наявності
- Код: 509145(YP)
4 036,50 ₴
Дитячий столик білий та стільчик метелик рожевий. Столик із ящиком для олівців та розмальовок
Характеристики:
Стіл із скринькою:
- Розмір (ВхДхШ):nbsp; 54х60х45 см
- Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
- Глибина скриньки:nbsp; 80 см
- Фарба:nbsp; Еко-фарби. Не викликає алергії у дітей nbsp;
- Підйомний механізм: nbsp; Фіксується у верхньому положенні nbsp; див.
- Ширина - 26 см.
- Глибина - 24 см.
nbsp;
Особливості наших меблів:
- Цікавий дизайнnbsp;
- Проста збірка < li>Надійна та зручна у використанні конструкція
- Підходить для навчання та ігорnbsp;
nbsp;
Виготовлений відповідно до гостя для дітей 1 групи зростання (100-115см)
⠀ nbsp;Підходить для дітей від 1,5 до 7 років.
⠀Кришка з підйомним механізмом, де знаходиться ящик для зберігання приладдя nbsp;
⠀
Із задоволенням відповімо на всі питання по телефонуnbsp;або в месенджерах nbsp;
nbsp;+380 (99) 498-41-18
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність шлюбу перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Склад комплекту | |
| Стільчик | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 10 кг |
| Тип столу за своїм призначенням | для творчості |
| Висота | 54 см |
| Висота від підлоги | 46 мм |
| Глибина | 45 см |
| Глибина стільниці | 45 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Довжина стільниці | 60 мм |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість тумб | 1 шт |
| Опори | дерево |
| Зрістова група | № 1 |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Тумба в комплекті | стаціонарна |
| Колір | Білий |
- Ціна: 4 036,50 ₴









