nbsp;
< span style="font-size:22px">Шкіряна чоловіча сумка для офісу документів та ноутбука Tiding Bag K26837
nbsp;
Характеристики
- Виробник: Tiding Bag;
- Тип: сумка для ноутбука, документів; span>
- Розміри (ШхВхГ, см): 40 х 28nbsp;х 8;
- Колір: чорний;
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Плечовий ремінь: є;
-
Довжина плечового ременя (см) : 77-145.
nbsp;< /p>
Структура:
(1) одне основне відділення на блискавці
(2) дві кишені на лицьовій стороні
(1) одне відділення на блискавці на тильній стороні
(1) одне відділення для ноутбука
( 1) одна потайна кишеня на блискавці
Опис:
Основне відділення сумки для документівnbsp;закривається за допомогою блискавки. У ньому розташовані: 1 бічна кишеня на блискавці, 2 накладних кишені і 1 відділення для гаджетів з діагоналлю до 12 дюймів, фіксується на липучку. ще 1nbsp;кишеня, яка закривається за допомогою шкіряного клапана, що фіксується кнопками-магнітами. На тильній бічній частині сумки розташована 1 кишеня на блискавці. Фурнітура - металева, підкладка - міцна, текстильна. Сумка має зручні ручки для носіння у руці. У комплект також входить ремінь, що знімається.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність шлюбу перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 280 мм |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Довжина | 400 мм |
| Підкладка | Так |
| Тип сумки | Ділова |
| Стиль | Класичний |
- Ціна: 3 442,50 ₴









