вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
nbsp;Шкіряна чоловічасумка портфель для ноутбука Tiding Bagnbsp;M364A
nbsp;
nbsp;
Опис:
nbsp;
Чоловіча сумка із натуральної телячої шкіри. Каркасна форма запобігає деформації вмісту, зокрема, документів. Підкладка виконана із щільної тканини нейтрального кольору. Надійні анатомічні ручки ущільнені забезпечують максимальний комфорт при носінні сумки в руці. Всередині розташоване відділення для ноутбука з фіксатором, велика кишеня на блискавці, 2 відсіки для ручок, 2 кишені відкритого типу для мобільних телефонів або окулярів. З тильного боку кишені для швидкого доступу до необхідних дрібниць - портмоне або візитниці. Наплічну шлейку, виконану з щільного текстилю, можна відстебнути при необхідності. h3>Характеристики:
nbsp;
- стиль класика
- каркасна модель
- теляча шкіра
- зерниста поверхня
- колір: чорний
- розміри (см):nbsp;39 х 29 х 6
- одне основне відділення + кишені
nbsp;
Структура:
< p>nbsp;- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (1) одна велика внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одна перегородка на липучці для ноутбука;
- (1) одна зовнішня кишеня під накидним клапаном;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність шлюбу перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 29 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 39 мм |
| Підлога | Чоловіча |
| Вага | 1500 г |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 091,50 ₴










