nbsp;Сумка з клапаном через плече шкіряна nbsp;Tiding Bag TD-20033 чорний
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Італія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 25nbsp;х 22 х 8. span>
< h3>
nbsp;
Структура:
- (3) три великіnbsp;відділенняnbsp;під клапаном;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;nbsp;
- (1) одна зовнішня відкрита кишеня під накидкою;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці.
nbsp;
Опис:
Містка чоловіча сумка через плече, виконана з м'якої на дотик високоякісної натуральної шкіри. Два основних відділення рівномірні, одне з них має потайну кишеню на блискавці, а також кишеню відкритого типу. Між основними відділеннями є додаткове відділення на магнітній кнопці. З тильної частини сумки знаходиться кишеня на блискавці, а з лицьової частини – ndash; глибоке відділення без застібки, під накидкою. Відділення застібаються за допомогою якісної фурнітури. Внутрішнє оздоблення сумки є щільною підкладкою. Ремінь сумки текстильний, знімний, надійно кріпиться за допомогою карабіна до кільця з боків сумки.
Із задоволенням відповімо на усі питання щодо
або в месенджерах nbsp ;
🛒Великий асортимент товарів . Кожен знайде те, що йому потрібно
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність шлюбу перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 3 361,50 ₴










