
Коричневий гаманець з блоком під картки з фактурної натуральної шкіри (YP)
- Немає в наявності
- Код: MC086-5901С(YP)
3 091,50 ₴
Коричневий гаманець-клатч на блискавці з блоком під картки з фактурної натуральної шкіри nbsp;Marco Coverna MC086-5901С
nbsp;
nbsp;
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір : коричневий
- Розміри (ШхВхГ, см): 21х12х3
nbsp;
< strong>Структура:
- (2) два відділення для купюр;
- (1) одна кишеня-перегородкаnbsp;на блискавці; li>
- (2) два прилеглі відділення;
- (24) nbsp;осередки під кредитні картки;
- (1) петля для ручки;
- (1) один знімний ремінь на зап'ястя;
- (1) один ремінь на долоню.
nbsp;
Опис:
Чоловічий гаманець на клатч не тільки стильний, але й практичний. У ньому є все необхідне: відділення для купюр, кишеня-перегородка на блискавці для монет та блок під кредитки. Дві прилеглі до стінки кишені підходять для банкнот або паперів. Відкритий доступ до 24 банківських карток. До того ж у ньому є петля для носіння ручки. На особливу увагу заслуговує стиль шкіряного чоловічого гаманця. Зміїна шкіра вдало поєднується з металевою блискавкою. Аксесуар можна носити як клатча. Для цього передбачено два ремені: на зап'ястя і долоню.
З задоволенням відповімо на всі питання по
або в месенджерах nbsp; 
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність шлюбу перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 12 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 25 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 3 091,50 ₴










