Стильний чоловічий клатч із натуральної шкіри ST Leather B138-3
nbsp;
nbsp;
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: коричневийnbsp;
- Розміри (ШхВхГ, см):nbsp;19х10х2,5
Структура:
- (3) три відділенняnbsp;для купюр;
- (8) вісім осередків для карток;
- (2) дві прилеглі кишені;
- (1) одна кишеня-перегородкаnbsp;на блискавки;
- (1) один знімний ремінець на зап'ястя;
- (1) один ремінець на долоню.
nbsp;
Опис:
Шкіряний чоловічий клатч виконаний з якісної шкіри, що забезпечує йому довгий термін служби. Під банкноти відведено три розширені відділення. Одна перегородка шкіряна, а друга представлена у вигляді кишеньки на блискавці, тому підходить для дрібниці. Прилеглі кишеньки розраховані на зберігання як грошей, так і чеків чи інших папірців. На кожній стінці чоловічого клатчу є по 4 осередки, які призначені для банківських карток. Для зручності носіння виріб оснащений ремінцем для носіння на долоні, а також на зап'ясті (знімний).
nbsp;
Із задоволенням відповімо на всі питання по
або в месенджерах nbsp;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність шлюбу перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 10 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 2.5 мм |
- Ціна: 1 995,30 ₴










